TAŞIYICI YELEK
Gaz Tim Yeleği
Gaz Tim yeleğinde; 4 adet gaz el bombası cebi, 4 adet 37/38 mm gaz tüfeği mühimmatı cebi ve 2 adet savunma tüfeği mühimmatı cebi olmak üzere toplam 10 adet, kilitli fermejüp (çıt çıt) ile takılıp çıkarılabilen, modüler cep kullanılmıştır.
 • Tekstürize poliamid 6.6 1000 Denye iplikten mamül kaplamalı dış kumaştan üretilmiştir. Yeleğin üretiminde, 300 Denye Polyester iplikten örülmüş file  kullanılmıştır.
Mühimmat Yeleği
Mühimmat yeleği; G-3 Piyade Tüfeği, Kaleşnikof Tüfek, 5,56 vb. şarjörleri, silah kılıfı, sırt çantası, matara kılıfı taşımak için kullanılmaktadır. Dış kumaş, astar, şerit kolon, ayar tokası ve süngerden imal edilmiş olup müşteri talebine göre değişik şarjör ve aksesuarlar ilave edilebilir.
 • Dış kumaş, tekstürize poliamid 6.6, 1000 denye iplikten mamül kaplamalı olup su geçirmez özelliktedir.
Hücum Yeleği
Hücum yeleğinde, toplam 6 adet şarjör cebi mevcut olup, cepler 2 adet 5,56X45 mm veya 1 adet 7,62X51 mm polimer şarjörü rahat bir şekilde alabilecek kapasitededir. Yeleğin arka kısmına takılabilir modüler çanta mevcuttur. Yelekte değişik amaçlar için kullanılacak (el bombası, flashbang, telsiz vb.) cepler bulunmaktadır. Yeleğin dipçik dayama bölümünde silikon kaplı para-aramid malzeme kullanılmıştır.
 • Tekstürize poliamid 6.6 1000 Denye iplikten mamül kaplamalı dış kumaştan üretilmiştir. Yeleğin üretiminde, 300 Denye Polyester iplikten örülmüş file ile yüksek muavemetli kolonlar kullanılmıştır.
ÇANTA
Arkalıklı Sırt Çantası
Çantanın her iki yanında iki adet kapaksız cep ve bu ceplerin üzerinde kapaksız matara cepleri bulunmaktadır. Çantanın ön kısmında 3 adet cep bulunmaktadır. Üründe yüksek mukavemetli kontinü polyesterden mamul kordonlar kullanılmıştır. Çanta kapaklı olup üründe kullanılan tüm metal aksesuarlar atmosferik ortamda korozyona dayanıklıdır. Çanta alüminyum alaşımlı madeni arkalık malzemesi ile desteklenmiştir.
 • Poliamid 6.6 600 Denye iplikten mamül kaplamalı dış kumaştan üretilmiştir. 
Arkalıksız Sırt Çantası
Çantanın her iki yanında iki adet kapaksız cep ve bu ceplerin üzerinde kapaksız matara cepleri bulunmaktadır. Çantanın ön kısmında 3 adet cep bulunmaktadır. Üründe yüksek mukavemetli kontinü polyesterden mamul kordonlar kullanılmıştır. Çanta kapaklı olup üründe kullanılan tüm metal aksesuarlar atmosferik ortamda korozyona dayanıklıdır. 
 • Poliamid 6.6 600 Denye iplikten mamül kaplamalı dış kumaştan üretilmiştir. 
Çevik Kuvvet Sırt Çantası
600 denye siyah polyanmid 6.6 ile 500 denye mavi polyamid 6.6 dış kumaştan üretilmiş olup gerekli durumlarda kullanılabilecek şekilde su geçirmez özellikli yağmur koruyucu çanta kılıfı kumaşı ile takviye edilmiştir.
 • Poliamid 6.6 500 ve Poliamid 6.6 600 Denye iplikten mamül kaplamalı dış kumaştan üretilmiştir. 
Çanta

Araç Devriye Çantası
Araç devriye çantası yaklaşık 90x40x50 cm boyutlarında olup içinde farklı ebatlarda çanta, teçhizat vb. malzemelerin yerleştirilmesine imkan sağlayan çok sayıda, darbelere karşı korunaklı, bölme yer almaktadır.
 • Dış kumaş, su geçirmez özellikte membran polyamid dış malzemeden ile iç astarın laminasyonundan oluşmaktadır. İç kaplama kumaşı olarak ise 500 denye polyamid kullanılmıştır.

TAŞIYICI YELEKLER VE SIRT ÇANTALARI

Garanti, polis ve askeri kullanıma uygun olarak müşteri talebine göre tasarlanan çeşitli yelekler ve sırt çantaları üretmektedir.
 • Mühimmat Yelekleri,
 • Gaz Tim Yelekleri,
 • OYİ Yelekleri,
 • Arkalıklı ya da Arkalıksız Askeri Sırt Çantaları,
 • Mah Takımları, Araç Devriye Çantaları.