KIYAFETLER
Yunus Kıyafeti
Motosikletli Polis Timi (Yunus) kıyafeti;Mont ve pantolon; su geçirmez ve nefes alabilen membran ile lamine edilmiş iki katlı polyamid 6.6 dış kumaş, file astar ve ısı yalıtım içliğinden oluşmaktadır. Montun ve pantolonun tüm dikiş yerleri kaynak bandı ile kapatılmak sureti ile kullanılan dış kumaşın su geçirmezlik özelliği muhafaza edilmektedir. Isı yalıtım içliği kullanılmıştır. Kıyafette kullanılan reflektif malzemeler TS EN ISO 20471 standardına uygundur. Montun omuz ve dirsek bölümü ile pantolonun diz bölgelerine TS EN 1621’e uygun koruyucular (protekler) ve montun sırt bölgesi ile pantolonun sağ ve sol yan kalça bölgelerine ise sıkıştırılmış sert sünger koruyucular yerleştirilmiştir.
  • Dış kumaş; 10.000 mm su sütunu basınçta su geçirmezlik özelliğini korur ve su buharı geçirme direnci 13 m²Pa/W ‘ın altında olup Kopma ve yırtılma mukavemeti yüksek olup 70.000 turda aşınmaya karşı dayanıklıdır. 
Şahin Kıyafeti
Motosikletli Polis Timi (Şahin) kıyafeti; Mont ve bahçıvan pantolon; polyamid 6.6 üst kumaş, su geçirmez ve nefes alabilen nem bariyeri içlik ile ısı izolasyonu sağlayan tüylendirilmiş örme içlikten oluşmaktadır. Su geçirmez içlik montun ve içlik pantolonun tüm dikiş yerleri kaynak bandı ile kapatılmak sureti ile kullanılan dış kumaşın su geçirmezlik özelliği muhafaza edilmektedir. Kıyafette kullanılan reflektif malzemeler TS EN ISO 20471 standardına uygundur. Montun omuz ve dirsek bölümü ile pantolonun diz ve kalça bölgelerine TS EN 1621-1’ye uygun koruyucular (protekler) yerleştirilmiştir. Tercihe göre sırt bölgesine TS EN 1621-2’ye uygun koruyucular (protekler) yerleştirilebilir.
  • Dış kumaş polyamid 6.6, kopma ve yırtılma mukavemeti yüksek olup 70.000 turda aşınmaya karşı dayanıklıdır. Nem bariyeri içlik kumaşı; 10.000 mm su sütunu basınçta su geçirmezlik özelliğini korur ve su buharı geçirme direnci 13 m²Pa/W ‘ın altındadır.
Motorlu Kurye Kıyafeti
Motosikletli PTT dağıtıcı kıyafeti; Mont ve bahçıvan pantolon ; polyamid 6.6 üst kumaş, iç astar ve su geçirmez ve nefes alabilen membran ile lamine edilmiş üç katlı dış kumaş ve astarla elyafın kapitone edilmesiyle meydana gelen içlikten oluşmaktadır. Montun ve bahçıvan pantolonun tüm dikiş yerleri kaynak bandı ile kapatılmak sureti ile kullanılan dış kumaşın su geçirmezlik özelliği muhafaza edilmektedir. Kıyafette kullanılan reflektif malzemeler TS EN ISO 20471 standardına uygundur. Montun omuz ve dirsek bölümü ile pantolonun diz ve kalça bölgelerine TS EN 1621-1 ’ye uygun koruyucular (protekler) yerleştirilmiştir.
  • Dış kumaş polyamid 6.6, kopma ve yırtılma mukavemeti yüksek olup 70.000 turda aşınmaya karşı dayanıklıdır. Nem bariyeri içlik kumaşı; 10.000 mm su sütunu basınçta su geçirmezlik özelliğini korur ve su buharı geçirme direnci 13 m²Pa/W ‘ın altındadır.
Toplum Destekli Polis Kıyafeti
Toplum Destekli Polis kıyafeti; Mont ve pantolon ; su geçirmez ve nefes alabilen membran ile lamine edilmiş iki katlı polyamid 6.6 dış kumaş, file astar ve ısı yalıtım içliğinden oluşmaktadır. Montun ve pantolonun tüm dikiş yerleri kaynak bandı ile kapatılmak sureti ile kullanılan dış kumaşın su geçirmezlik özelliği muhafaza edilmektedir. Isı yalıtım içliği kullanılmıştır. Kıyafette kullanılan reflektif malzemeler TS EN ISO 20471 standardına uygundur. Montun omuz ve dirsek bölümü ile pantolonun diz bölgelerine TS EN 1621’e uygun koruyucular (protekler) ve montun sırt bölgesi ile pantolonun sağ ve sol yan kalça bölgelerine ise sıkıştırılmış sert sünger koruyucular yerleştirilmiştir.
  • Dış kumaş; 10.000 mm su sütunu basınçta su geçirmezlik özelliğini korur ve su buharı geçirme direnci 13 m²Pa/W ‘ın altında olup Kopma ve yırtılma mukavemeti yüksek olup 70.000 turda aşınmaya karşı dayanıklıdır. 
Motorize Jandarma Kıyafeti
Jandarma Motosikletli Kıyafeti; Mont ve pantolon ; su geçirmez ve nefes alabilen membran ile lamine edilmiş iki katlı polyamid 6.6 dış kumaş, file astar ve ısı yalıtım içliğinden oluşmaktadır. Montun ve pantolonun tüm dikiş yerleri kaynak bandı ile kapatılmak sureti ile kullanılan dış kumaşın su geçirmezlik özelliği muhafaza edilmektedir. Isı yalıtım içliği kullanılmıştır. Kıyafette kullanılan reflektif malzemeler TS EN ISO 20471 standardına uygundur. Montun omuz ve dirsek bölümü ile pantolonun diz bölgelerine TS EN 1621’e uygun koruyucular (protekler) ve montun sırt bölgesi ile pantolonun sağ ve sol yan kalça bölgelerine ise sıkıştırılmış sert sünger koruyucular yerleştirilmiştir.
  • Dış kumaş; 10.000 mm su sütunu basınçta su geçirmezlik özelliğini korur ve su buharı geçirme direnci  13 m²Pa/W ‘ın altında olup Kopma ve yırtılma mukavemeti yüksek olup 70.000 turda aşınmaya karşı dayanıklıdır. 

MOTORİZE KIYAFETLER

Motosikletli Kıyafetleri mont ve pantolondan oluşmakta olup polyamid 6.6 dış kumaş, file astar ve ısı yalıtım içliğinden oluşmaktadır. Su geçirmez ve nefes alabilen membran ile lamine kıyafetteki tüm dikiş yerleri kaynak bandı ile kapatılmak sureti ile kullanılan dış kumaşın su geçirmezlik özelliği muhafaza edilmektedir. Isı yalıtım içliği kullanılmıştır.

Kıyafetlerde kullanılan reflektif malzemeler TS EN ISO 20471 standardına uygundur. Montun omuz ve dirsek bölümü ile pantolonun diz ve kalça bölgelerine TS EN 1621-1’ye uygun koruyucular (protekler) yerleştirilmiştir. Tercihe göre sırt bölgesine TS EN 1621-2’ye uygun koruyucular (protekler) yerleştirilebilir.