ARAÇ
STANAG4569 Seviye 3 Zırh Panelleri
Askeri araçlar için hazırlanmış, Stanag 4569 standardına (AEP 55 Vol.1) uygun olarak tasarlanmış Seviye 3 add-on kompozit zırh yapısıdır. Araç çeşidine ve ihtiyaca uygun olarak, balistik tehditlere karşı en üst düzeyde koruma sağlayabilecek yüksek teknoloji ürünü ve alternatif  malzeme seçenekleri içeren çözümler sunulmaktadır. 
  • İleri teknoloji kompozit üretim yöntemleri ile üretilmiş,
  • ihtiyaca en uygun seramik yapısıyla kombine edilmiş,
  • hafif kompozit yapı. 
HELİKOPTER/UÇAK
Helikopter Uçak Zırh Panelleri
Hava platformları için geliştirilmiş,  Stanag 4569 ve muadili standartlara uygun Seviye 1-4 aralığında maksimum koruma sağlayabilecek şekilde tasarlanmış, hafif kompozit koruma panel yapısıdır. İleri teknoloji kompozit üretim yöntemleri ile üretilmiş, ihtiyaca en uygun seramik yapısıyla kombine edilmiş, hafif kompozit yapıdır.
Hafifliğin en ön planda düşünüldüğü, modüler yapıda, çabuk takılıp sökülebilen, kaymaz yüzeylere sahip çözümler sunulmaktadır.
GEMİ
Gemi Zırh Panelleri
Deniz  platformları için geliştirilmiş,  Stanag 4569 ve muadili standartlara uygun Seviye 1-4 aralığında maksimum koruma sağlayabilecek şekilde tasarlanmış, hafif kompozit koruma panel yapısıdır. İleri teknoloji kompozit üretim yöntemleri ile üretilmiş, gerekmesi durumunda ihtiyaca en uygun seramik yapısıyla kombine edilebilen, hafif kompozit yapıdır. 
Sudan ve nemden etkilenmeyecek malzemeler kullanılmakta, modüler yapıda çözümler sunulmaktadır.
BİNA
Bina Zırh Panelleri
EN 1063, EN 1522 ve EN 1523 standarlarına uygun olarak tasarlanmış, Seviye 1-7 aralığında bina korumasına yönelik, sıva altı ya da sıva üstü uygulamalara yönelik kullanılabilecek hafif kompozit koruma panel yapısıdır. 
  • Hafif kompozit koruma panel
KORUMA/BEKÇİ KULESİ
Zırhlı Nöbet Kulubeleri
EN 1063, EN 1522 ve EN 1523 standarlarına uygun olarak tasarlanmış, Seviye 1-7 aralığında bina korumasına yönelik çelik ve hafif kompozit koruma panel yapısıdır. 
Sertleştirilmiş zırh çeliği ve gerekmesi durumunda ileri teknoloji kompozit zırh plakalarından oluşmaktadır.
PARÇACIK KALKANI
Parçacık Kalkanı
Stanag 4569 ve Stanag 2920 standartlarına uygun,  maksimum 1600x3000 mm ölçülerine kadar   kara, hava ve deniz platformlarında ihtiyaç duyulabilecek spall liner (parçacık kalkanı) üretilmesi mümkündür.  
Aramid, UHMWPE, S2 Glass elyaf çeşitlerinin ve ilgili prepreg sistemlerinin kullanılabildiği geniş ham malzeme alternatifine sahip çözümler sunulabilmektedir. 

BÜYÜK EBATLI ARAÇ ZIRH PANELLERİ

Firmamız, ileri teknoloji ürünü ekipmanları ve teknik personelinin bilgi ve tecrübeleri sayesinde, Kara, Deniz ve Hava platformlarında ihtiyaç duyulabilecek tüm zırh çözümlerini müşteri teknik isterlerine uygun olarak tasarlamaktadır. Sert zırh panellerinde 1600x3000 mm ölçülerine kadar yekpare panel üretim kabiliyetimiz mevcuttur.

Muhtelif tehditlerin araç gövdesinden çıkardığı Şarapnel Etkisine karşı sert yada yumuşak parçacık kalkanı çözümlerimiz Aramid, HMPE, S2, E-Glass, diğer fiber sistemleri, Fenolik, Fenolik PVB, Termoplastik ve diğer reçine sistemleri kullanılarak hazırlanmakta, kendi bünyemizdeki akredite balistik test laboratuvarımızda defalarca test edilerek koruma seviyeleri doğrulanmaktadır.